KFC LENTEZON BEERSE

Trainers

       
Keeperstrainer jeugd

Davy Bellens

Hulp keeperstrainers: Yana Rameyssen/Guus Oprins

T: 0497/54.15.37

E:
davy.bellens@telenet.be
    
       
Trainer U21

Atze Van Loon

T: 0472/61.69.23

E: atzevloon@gmail.com

    
       
Trainer U21

Steven Discart

T: 0470/59.89.15

E: steven.discart@hotmail.com

    

Trainer U17 Provinciaal

Peter Caals

T: 0475/90.50.08

E: peter.caals@telenet.be 

          

Trainer U17 Gewestelijk

Kevin Evrard

T: 0499/42.31.77

E: 

    

Trainer U15 Provinciaal en Gewestelijk A

Peter Sterckx

T: 0477/50.6.64

E:

    

Trainer U15 Gewestelijk B

Luc Proost

T: 0468/21.98.03

E: lucproost63@hotmail.com

          

Trainer U13 Provinciaal

Davy Van Menxel

T: 0479/22.29.15

E: vanmenxel.verachten@gmail.com

    

Trainer U13 Gewestelijk B

Yannick Spiessens

T: 0497/99.72.90

E:
yannickspiessens1998@gmail.com
    

Trainer U13 Gewestelijk C

Luc Proost

T: 0468/21.98.03

E: lucproost63@hotmail.com

    

Trainer U12 Provinciaal

Patrick Deneboude

T: 0477/56.95.47

E: debbypoels57@gmail.com

          

Trainer U12 Gewestelijk

Niel De Backer

T: 0472/08.50.33

E:
natasja.seels@gmail.com
          

Trainer U11 Provinciaal

Philip Piedfort

T: 0483/29.77.04

E: philip.piedfort@telenet.be

         

Trainer U11 Gewestelijk

Patrick Deneboude

T: 0477/56.95.47

E: debbypoels57@gmail.com

          

Trainer U10 Provinciaal

Bjorn Van Hout

T: 0472/38.10.92

E:
bjorngyp@gmail.com
          

Trainer U10 Gewestelijk

Siebe Van Echelpoel

T: 0472/38.10.92

E: gvane@telenet.be

                

Trainer U9 Provinciaal A

Wouter Michielsen

T: 0473/29.69.22

E: womichielsen@gmail.com

    

Trainer U9 Provinciaal B

Bart Roelands

T: 

E: bartroelands@telenet.be

    

Trainer U8 Provinciaal A

Jimmy Willems

T: 0486/14.90.55

E: jimmywillems75@gmail.com
                 

Trainer U8 Provinciaal B

Stef Van de Sande/ Kris Van de Sande

T: 0485/76.71.34

E: kris.vandesande@ibz.fgov.be

    

Trainer U7 A

Bart Wilmsen

Hulptrainers: Lander Maes/Michiel Dierckx

T: 0494/19.33.58

E: bart.wilmsen@telenet.be

    

Trainer U7 B

Bjorn Bleyens

Hulptrainers: Lander Maes/Michiel Dierckx

T: 0496/17.22.70

E: bjornbleyens@hotmail.com

    

Trainer U7 C

Pieter Wilmsen

Hulptrainers: Lander Maes/Michiel Dierckx

T: 

E:

    

Trainer U6

Werner Maes

Hulptrainers: Luca Eyckens/Xander Caals

T: 0474/34.12.22

E: werner.maes4@telenet.be